| LG280 a întrebat:

Credeti ca mai exista oameni care isi pastreaza virginitatea pana in noptea nuntii?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da. Exista. Si vor avea copii mai inteligenti si mai sanatosi.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista!

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, in mod absolut sigur exista astfel de persoane in randul celor care considera biblia ca fiind ''cartea de capatai'' si ''invataturile'' bisericii cre(s)tine ortodoxe, litera de lege. laughing

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Andreeush a răspuns:

Exista.

| Plato a răspuns:

Bineinteles ca exista, nu e de a crede sau a nu crede, e o certitudine. Crezi ca din zecile/sutele de milioane de tineri din lume, niciunul nu o face? E aberant sa crezi asta.

| kopotoru a răspuns:

In Asia.