| Yourgirls a întrebat:

Credeti ca merita sa suferim din dragoste, chiar daca persoanele care sufera se iubesc?

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl a răspuns:

Odata cu suferinta poti sa realizezi ce inseamna dragostea.Si eu am suferit foarte mult din dragoste, uneori a meritat alteori chiar nu a contat.Important e si pentru cine suferi,daca suferi pentru cineva care nici macar nu-l intereseaza ca u suferi atunci nu merita sa-ti versi lacrimile pentru el, dar daca suferi pentru cineva care chiar te-a iubit sau care chiar te iubeste si a suferit la randul lui din cauza ca te iubeste, atunci merita si nu uita ca o usa inchisa deschide alta usa:*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da. Daca suferind cunosti dragostea adevarata, atunci da.

| Dakota a răspuns:

Sigur ca meritahappy Prin a suferii gasesti dragostea adevarata.happy
Si daca nu suferi o gasesti laughing dar.
Atunci stii ai experienta stii ce greseli ai fcaut si vei avea grija sa nu le mai repeti :*
Iubirea adevarata va fi dupa colt trebuie doar s ao prinzi happy

| ionyionelutza a răspuns:

Nu merita sa suferi dupa nimeni pentru ca daca pers aia tear iubi nu tear face sa suferi

| Dooolce a răspuns:

Daca si tipul sufera ca si tine merita osteneala daca el nu da atentie si se distreaza tu de ce sa suferi? tu plangi iar el se distreaza? chiar daca nu poti porunci inimii cel mai bine ar fi sa iti vezi de viata ta in continuare.bafta.