| RAY a întrebat:

Credeti ca o data dezamagit de sexul opus mai are vreun sens vreo legatura cu sexul opus? ma refer la conversati, prietenii?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, pentru ca nu are nicio legatura cu faptul ca face parte din sexul opus. Oamenii sunt oameni si vei gasi oameni egoisti, mincinosi, manipulatori care sunt reprezentati ai sexului feminin, dar si ai sexului masculin.
Plus de asta nu ai nicio solutie, decat sa continui sa incerci pana cand vei gasi persoana cu care sa te potrivesti. Asta, sau sa te izolezi intr-o pestera in varf de munte.

17 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pai sexul opus te dezamageste in dragoste, dar in rest o amicitie sau unele actititati impreuna pot fi dragute, avand in vedere si complementaritatea dintre sexe. Insa nu prea mult ca n-are rost, cam la zece baieti o fata. Si oricum trebuie una pentru sex, sub o forma sau alta. Salut.

| RAY explică (pentru minrest):

Ai dreptate man, si tu esti dezamagit?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Da, se poate spune pe scurt si asa.

| RAY explică (pentru minrest):

Plin de tarfee frate in ziua de azi plin

| sofisis a răspuns:

Stupid...nu cred ca ai cunoscut toate femeile din lume ca sa poti afirma ca sexul opus este de condamnat.
Daca ai cunoscut cateva pe care nu ai stiut/putut sa le cuceresti...e posibil sa fie si vina ta, nu doar a lor.

| RAY explică (pentru sofisis):

Am afirmat eu ca cunosc cumva?

| RAY explică (pentru sofisis):

Eu sunt de vina ca cand conversez cu una 90% e minciuna ai dreptate, foarte fete care nu mint, foarte rar restul mint non stop nu vad sensul/rostul pentru care mint asa mult

| sofisis a răspuns:

Alooo...da ce estem?

| R0R0 a răspuns:

Dupa mine, nu.

| PedoBarbie a răspuns:

Ai nevoie de sexul opus pentru a întreține relații intime sau poate nu. Te faci gay.

| RAY explică (pentru PedoBarbie):

Eu vrbeam de relatie serioasa nu de sex

Răspuns utilizator avertizat
| En3Rgi a răspuns:

Asculta piesa asta si spune-mi tu ca nu e adevarat ce spune fiecare in ea.E veche, intr-adevar, dar ce au spus se aplica si in ziua de azi.Prea multe parasute/tarfe/curve...
https://www.youtube.com/watch?v=GsjgSxyvwrg

| 4psiho a răspuns:

Păi, dacă ești dezamăgit de sexul opus și nu mai vorbești de loc cu ele, ce faci? Cum ai să începi o nouă relație? Rugându-l pe vecinul Costică să ducă mesajele și să vorbească în locul tău cu sexul opus? În cazul ăsta nu ar fi mai bine să-l rogi pe vecinu Costică să facă sex în locul tău, pentru că nu-i așa: "mai are vreun sens"... happy

| chioscuta a răspuns:

Da,clar trebuie sa treci peste, nu toti/toate sunt la fel

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Pot spune din proprie experienta ca da, dar asta tine de puterea ta de a merge inainte, nu toate sunt la fel 1 la mana si 2 la mana Roma nu s.a construit intr.o zi, sa gasesti pe cineva potrivit poate fi un drum foarte anevoios, nu toata lumea reuseste

| letty23 a răspuns:

Da.poate ca chiar daca relatia voastra nu a mers...ati fi mai buni prieteni. eu asa fac si chiar nu am probleme