| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că o fată introvertită ar putea să empatizeze cu un băiat timid sau cu unul care are anxietate socială generală?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista timizi si doar barbati ipocriti care vor sex si iti bat joc de fete, semnat budeanu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tristă mentalitate.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la 25_30 curvarim cu toti, dupa 30 vrem cv serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea să empatizeze cu un băiat care nu este plângăcios. Un băiat care este put și simplu EL dincolo de toate etichetele prostești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In modul general nu,
Numai o fata care are încredere în ea și nu e timida o să poată să empatizeze cu un tip de genul, iar asta vine o data cu maturizarea tipei.

| TFL007 a răspuns:

Destul de lejer si cu inca cati laughing si asta pentru simplu fapt ca esti fa-ta