| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o fata la 13-14 ani este satisfacuta de un "anus" de 19 cm? Parerea voastra este de ajutor

Răspuns Câştigător
| Le0P4rD a răspuns:

Are curu cat rigla si tu crezi ca nu ii place ma
sari pe ia tigrule si intri inauntru si te pierzi
Astept funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna sa fii in vacanta si sa te plictisesti...

| corbulalbrosu a răspuns:

Am citit intrebari tampite, idioate si cretine dar aceasta intrebare reprezinta "culmea" imbecilitatii absoluta prin modul de exprimare si "a cunostintelor" din aceasta intrebare, fiindca de departe... intrece detasat toate celelalte "perle" scolare. rolling on the floor

| alexboss2020 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am vazut si eu intrebari de genu:Fetelor cum va simtit cand partenerul vostru va forteaza sa ii inghitit... asa.Nu are nici o legatura cu categoria, astfel de intrebari nu isi au rostul.

| MiruD a răspuns:

De ce nu o întrebi?