| RAY a întrebat:

Credeți că prin jigniri asupra fetelor unii îsi vor găsi jumătatea?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate doar cu sindrom Stockholm (cand victima unui abuz se ataseaza emotional de abuzator) sau ceva de genul,altfel, in nici un caz!
Si daca chiar se intampla, din frica, din ignoranta, etc. nu dureaza.

| RAY explică (pentru greece12):

De ce fata ăștia frustrați sexual jignesc fetele, recunosc ca și eu făceam asta, e asa aiurea sa vrei sa faci sex și sa te respingă

| greece12 a răspuns (pentru RAY):

Cand vrei sa faci sex cu o fata si te respinge, in nici un caz n-o jignesti! Poate va vrea data viitoare, nu poti sa stii, nu?happy

| RAY explică (pentru greece12):

Nu va vrea niciodata, putem vb in pv

| Sofer a răspuns:

Îsi găsesc dar la fel de ușor o pot pierde.

| RAY explică (pentru Sofer):

Dacă dau de o misandra va fi ca in parlament intre aur si restul

| Lukasssz a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Își vor găsi dar nu jumătatea, ci vreun dos de palmă.