| RAY a întrebat:

Credeti ca respingerea din partea sexului opus duce la?

Numiti acel sentiment

Răspuns Câştigător
| Endoryus a răspuns:

Neincredere, ura si dezgust fata de sexul opus.

40 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

La stat pe TPU non stop și pus întrebări de genul

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Hai ma nu fi rea, tu stii mai bine reao

| Adry05 a răspuns:

Frustrare, neincredere in sine, frica de esec

| RAY explică (pentru Adry05):

Bravo,ai un simt al empatiei

| Drimmero a răspuns:

De ce ti-ar pasa atat de mult? Sunt atatea femei pe lume, are balta peste.

Daca esti sanatos mental, respingerea nu va duce nicaieri!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai primit mesajul

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu iarta nimic roscata laughing

| RAY explică (pentru Endoryus):

Dezamagirea, respingerea unde duc?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu

| RAY explică (pentru Endoryus):

Corect, cum poate trece peste

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea e usoara, raspunsul nu prea. Ori trece de la sine, ori vine una care sa ii schimbe parerea. Dar nu prea merge asa. Daca tipul ii intra prea multe prostii in cap, greu ii mai ies. Greu pentru femei e de 10x mai greu. Cine in ziua de azi isi mai bate capul cu greu? In special purtatoarele de vagin. Vor totul repede si pe tava. Cald servite. Fara prea multa bataie de cap. Asa ca sansele scad ca acel om sa dea peste una care sa creada ca merita sa ii schimbe lui parerea. Evident vorbim de o eventuala iubita, ca orice alta femeie nu da 2 bani pe el sau probleme lui.

| whatevernvm a răspuns (pentru Endoryus):

Ce e de iertat? Uită te puțin în ce direcție duc toate întrebările lui Ray.

| Endoryus a răspuns (pentru whatevernvm):

Voi nu il ajutati cu nimic. La tine mai am pretentii fata de restul.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Si eu aveam pretenti de la ea, mai ales ca a facut facultate in domeniu

| whatevernvm a răspuns (pentru Endoryus):

Da, mi am găsit ocupația sa fac pe psihologul pe TPU cum fac alții

| RAY explică (pentru whatevernvm):

De ce nu roscato, noi ne cunoastem

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ne cunoaștem, de asta ma banezi și nu ma mai bagi înapoi

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Ai incalcat regulamentul, username jignitor, am scos

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ți am explicat de 5 ori ca nu l mai pot schimba, nu mai face pe arogantul

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Hai inapoi

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ți am zis de 100 de ori ca nu merge pentru ca m ai blocat și dacă nu ma scoți tu nu merge. Nu merge invitația, nu merge nimic.

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Ce ghinion ai, eu team scos

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Tu nu crezi ca mie mi usor dar

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Dacă ma scoteai nu îmi apărea "utilizatorul te a blocat"

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Sterge istoria browerului si intra din nou sau schimba ip

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Sunt pe telefon.

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Ce sa spun es tut mir leide

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

In legatura cu intrebariile tale despre religie si sex, uite o "pocaita" care-mi-ar face placere sa bata la usa mea. https://www.xvideos.com/......_and_right

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Aoleo, zi-mi sincer...te-ai facut BFF cu OrdanKarris? Ce ai?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Chiar ma miram man cand am vazut acel site, esi tare

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Singurul meu bff pe site e roscata mai sus laughing. De fapt, mai e unul dar il am la ignore. Astept sa isi faca alt cont sa ma insulte in privat. Ce pot zice, ma place omul...

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Si eu sunt roscata...si tot mai sus laughing)))
Acum revenind, sigur nu ai petrecut timp prea mult citindu l sau conversand cu el?
"purtatoare de vagin"? serios?
Numai el e de parere ca altceva nu ne defineste si ca suntem niste terminate care nu avem in cap decat gargauni si plui de 20 cm si ca nu suntem in stare sa realizam nimic pe cont propriu. Si RAY bate uneori intr acolo dar el e o leaca mai subtil in exprimare

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Nope, nu la tine ma refeream.
Stai linistita, nu descriminez. Si la barbati ma refer ca purtatori de penis. Asa ca nu dramatiza.
Nu avem aceleasi idei despre viata, oameni. Ca avem unele vorbe la fel, nu inseamna nimic. SI ca el sunt multi. VEzi pe baba aia nebuna pe site care spune ca doar jegurile de oameni se uita la aspect dar tot ea face misto de o intreaga natie de oameni ( romani) ca nu sunt destul de barbati ca o au mica in pantaloni.
Cat despre ratati si buni de nimic. Dinou. Nu fac descriminari. Consider ratat/a oricine sta ca un parazit pe spate la parinti pana la 30 de ani(multi chiar si dupa). Cunosc diferite persoane aici care sunt in facultate si muncesc. Au timp de toate. Oare cum se face? Oameni cu caracter. Nu penibili cu scuze de puturosi.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Ma repet, sunt roscata, nu blonda. Stiu ca nu la mine te refereai laughing)))
Ce baba? AnaMaria aia? Eu nu citesc ce scrie femeia aia. E mult prea wow pentru creierul meu retardat sa priceapa ce zice femeia aia. Nu vreau sa fac scurtcircuit. laughing)
Da de ce sa faci daca ti se da? Si eu cunosc multi care inclusiv cu neveste si copii depind de parinti... trist, ce sa zic. Sper sa nu ajung niciodata sa trebuiasca sa intretin copiii pana la 30 de ani.
Sincer mie mi-a placut sa muncesc in facultate. big grin Mi se parea wow...am serviciu, ce tare laughing))

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Da, ea. Are miliarde de raspunsuri. NU trebuie sa o cauti, dai de ea pe site nevrand.
Cum am zis, depinde de caracter. Nu conteaza doar parintii sau doar copiii. Stiu parinti inteligenti cu copii prosti, chiar si invers. Stiu parinti praf cu copii care pana la 30 de ani au multe. Si invers. Parinti cu bani si copiii buni de nimic. Tot ce putem face e sa ne educam copiii cum putem mai bine si sa ia decizii bune in viata. In rest, cum e vorba "dumnezeu cu mila".

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Neincredere, ura si dezgust fata de sexul opus.

| Plato a răspuns:

E nesemnificativa, nu are nicio influenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa are dreptate, cum sa nu fii respins cand nu esti un catch?

Mergi la sala, fa ceva cu fizicul/imbunatateste-ti caracterul. Dezvoltare per total, atunci incearca, degeaba esti respins de 100. Apare doar neincredere in sine

| Nyarlathotep a răspuns:

Respingerea fata de sexul opus nu este altceva decat un pretext bun sa trecem la urmatoarea! happy

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Ingrijorare