| kimora_8189 a întrebat:

Credeti ca roata se intoarce mereu?

Răspuns Câştigător
| dreamyGirl_2356 a răspuns:

. da! cu siguranta!
asa functioneaza universul. ce dai.aia primesti!

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu daca in toate cazurile, dar la mine asa s-a intamplat in relatia mea cu prietenul.

| foxi a răspuns:

Totul este ciclic! deci...tragi concluzia tu!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, mai devreme sau mai tîrziu tot se întoarce.

| Miauti a răspuns:

Da! si mai rau!

| devilll a răspuns:

Pana la urma platesti ceea ce faci

| LCD a răspuns:

De cele mai multe ori da!
poate ca nu exact in momentul urmator, poate peste luni...ani,dar se intoarce.
Eu o spun tot din experienta.

| Florry19 a răspuns:

Da, eu cred asta cu tărie!
Mi s-a întâmplat de multe ori, deşi la început nu realizam, îmi dădeam seama treptat!winking

| Mihai_2777 a răspuns:

Nu, ii doar o zicala.

| kimora_8189 explică:

In cazul relatiilor si la mine s a intors de fiecare data si sunt tare curioasa daca si acum cu cea recenta roata se va intoarce

| Mekeke a răspuns:

Da asa e cum a zis dreamyGirl! ce dai aia primesti. Daca esti baiat atunci ai grija cand dai mu. elaughing

| ciprian_2518 a răspuns:

Daca a avut loc un accident rutier si a scapat o roata indreptandu-se cu viteza spre tine, aici intervii:daca poti feri rapid sau nu de ea.