| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca sansele pierdute se mai intorc? Daca ati iubit pe cineva si nu ati avut curajul sa va exprimati sentimentele.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dani, ce-i al tău e pus deoparte. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta o aud de cand ma stiu. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Veche și adevărată. happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu, eu numai cred in povești de astea romantice, fetele cum nu simt absolut nimic emotional da ar fi sanse dacă ai câștiga la loto

| corbulalbrosu a răspuns:

O cugetare cat se poate de intemeiata are urmatoarea exprimare
in limba latină :
"Fugit irreparabile tempus", care tradus in limba romana însemna
-- timpul nerecuperabil zboară.
Sau altfel spus timpul irosit este definitiv pierdut, fiindca timpul nu se intoarce asa cum afirma George Cosbuc in poezia celebra
Decebal către popor
,, Viaţa asta-i bun pierdut
Când n-o trăieşti cum ai fi vrut!''

| Apokales a răspuns:

Daca se intorc mai sunt pierdute?

| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Adica nu crezi ca unele persoane pot reveni in viata noastra?

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar asta inseamna ca aia nu a fost o sansa pierduta per total, ci doar ca tu ai crezut asta. Si da, cred ca exista sanse pierdute legate de relatiile cu o alta persoana, dar n-ai de unde stii asta concret.

| Daz01 a răspuns:

De cele mai multe ori șansele pierdute rămân pierdute, mai ales când vine vorba de oameni. Faptul că tu nu ai avut curajul să-i spui ce simți i-a dat acum ocazia să aibă o relație pentru toată viața.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Nu sefu

| Anonymous4433 a răspuns:

Depinde de norocul tau.

| ZEwLupu a răspuns:

Niciodata nu stii de unde sare iepurele. Relatiile vin si pleaca.

| anonim_4396 explică (pentru ZEwLupu):

Drept si asta.