| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Credeti ca sunt frumusika daca sunt bruneta si cu ochi albastrii :*

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

happyCe smechera esti,tu sti ca esti frumusica,poate multe pers.ti-au zis ca si-ar dori si ele sa aiba ochi albastri, tu ai pus intrebarea asta ca sa ti se confirme propia ta parere despre tine, adica ca esti frumusica

6 răspunsuri:
| adriana996 a răspuns:

Depinde si de constructia fetei.dar am vazut astfel de fete.sunt fruuumoase:X mai ales ca nu-mi plac blondele cu ochi dar imi plac ochii albastri si parul brunetbatting eyelashesarata bine fetele astea, as vrea sa ma vopsesc si eu bruneta

| Naftalinaaa a răspuns:

laughing Daca ai ochii albastrii si esti bruneta nu inseamna ca esti frumoasa neaparat, doar dupa culoarea ochilor si dupa cea a parului nu iti poti da seama daca esti sau nu frumusicahappy e ca si cum ai zice " arat bine dar sunt proasta.e bine?"

Răspuns utilizator avertizat
| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică:

Naftalinaaa in general persoanele cu ochii albastri sunt frumoase si m-am referit ca blondele sunt proaste si brunetele sunt frumoase si destepte insa nu prea se gasesc brunete cu ochii albastri laughing

| herbalist a răspuns:

Sigur ca da :* love struck

| LitlleBunny a răspuns:

O intrebare mai inteligenta gaseai?big grinCe vrei sa auzi ca da? Nu stiu...pentru ca nu te-am vazuthappy