| DomnulMuratura99 a întrebat:

Credeti ca sunt gay daca cand se aseaza langa mine o fata nu o iau in brate, pun mana pe umarul ei etc? Ma gandesc sa n-o deranjeze..in schimb cu fetele care sunt mai usuratice, dar culmea cu care si vorbesc mai mult si ma inteleg n-am problema asta

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Aia nu inseamna ca esti gay, unui gay il plac baieti. laughing

| christall a răspuns:

Nu esti gay. Esti un baiat cu bun simt. Nu sari pe fiecare fata pe care o vezi, nici nu ar fi normal.

| munteanuionvictor a răspuns:

Pui mâna pe ele fiindcă știi că-ți permit.

| TanteMarianne a răspuns:

Nu esti gay.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu-i nimic gay in asta!

| irinuca89 a răspuns:

Nici nu e potrivit sa pui mana pe ea si sa-i dai sperante. dupa casatorie, da.Normal ca nu esti gay