| MetalheadSatan666 a întrebat:

Credeti ca toti baietii sunt la fel?

Răspuns Câştigător
| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Nu,absolut deloc. Ca ne supara cate unul si ii consideram la fel, asta e altceva, dar fiecare e deosebit, calitati si defecte diferite.

20 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Niciodata nici nu ar avea cum.asa cum nici tu nu esti la fel ca toate fetele asa sunt si baieti diferiti dar cin se aseamana se aduna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata.Ar fi prea multa monotonie si nu ar mai exista termen de comparatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma crezi compara un rock-er cu un manelist sau cu un tigan

| alecsalecs a răspuns:

Iti Garantez ca da! toti se gandesc doar la sex mai mult ca la orice altceva sunt foarte orgoliosi Nu ti vor da niciodata dreptate numai ei au dreptate.Numai ei au dreptul sa insele sa se uite pe strada dupa fete..si tot asa! Sa nu crezi in printi si mai stiu eu ca nu exista asa! ok?
fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| alecsalecs a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pe cuvintul tau?

| alecsalecs a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Te Deranjeaza nu i asa? De ce ca te da de gol?
eu am curajul sa spun ca stau langa o fata doar pentru sex si daca nu mi ofera asta nu am ce cauta langa respectiva fata! Oare tu pentru ce stai langa o fata? ia spune mi?

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru alecsalecs):

Citind raspunsul tau mi-am luat doza de cretinism pe ziua de azi, pot sa ma duc la culcare linistit laughing
Ma gandesc serios daca sa-ti zic si tie ce i-a zis Cocoşila lui Ţugurlan...

| klumea a răspuns:

Din punct de vedere anatomic toti baietii sunt la fel fireste toti au penis.

| jfk a răspuns:

Unii suntem mai inalti
altii mai scunzi
deci nu prea suntem la fel
chiar daca toti aven penis
dupa cum a zis cineva mai jos rolling on the floor