| TheBlueButterfly a întrebat:

Credeti ca un barbat poate sa fie cu o singura femeie toata viata? Ma refer la faptul ca a fost prima si singura lui iubita si vrea sa se casatoreasca cu ea. Exista asemenea barbati?

9 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Da exista asemeanea barbati, sa iubeasca o singura femeie si sa nu o insele niciodata, doar cu o conditi, femeia aceea sa fie perfectahappy

Adica cum sa stea un barbat cu o singura femeie? nu are cum, oricum ar fi tot ii fug ochii dupa altele, mai ales daca e si cineva important si are ceva banihappy
Nu mai pune intrebari imposibilebig grin degeaba sunt playeri care zic asta dar sa stie de la mine ca asta e imposibil, nu s-a existat barbat sa fie doar cu o singura femeie, sa iubeasca doar 1 toata viata luitongue
Bafta!

| CeaCuMasca a răspuns:

Exista,dar in acest caz se mint singuri. Ajungi tu sa te saturi la un moment dat.Nu suntem conceputi pentru a ramane cu o singura persoana toata viata, e nefiresc si monoton.

| neutrino a răspuns:

Exista, dar din ce in ce mai putini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric DA. Exista asemenea barbati.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca exista.Numai sa imi gasesc eu, o fata "normala"ca in ziua de azi e trist.Greu dai de una (frumoasa, despteapta si in acelasi timp sa nu fie in anturaj din asta, nu stiu? care e la moda? cluburi in fiecare zi? zau? O_o)distractie excesiva care se transforma intr-un "gangbang"pana la urma.Am facut o promisiune "cu mine" daca o gasesc, a mea ramane!

| MrAlex a răspuns:

Normal ca existawinking dar il gasesti cam greu big grin

| Mirunelu a răspuns:

Exista astfel de cupluri, cunosc 2 cazuri, casatoriti, cu copii, familie fericita.

| nice67 a răspuns:

Mai rar cazuri, chiar daca orice fata viseaza la asta. sad