| Ancuta7878 a întrebat:

Credeti ce e cool sa fi letzbi?hee hee Argumentati!

Răspuns Câştigător
| myssu a răspuns:

Eu cred ca e oribil sa fii lesby! pentru ca nu poti fii un om normal.
daca ajungi la varsta de casatorie si esti lesby,nu te poti casatorii cu un barbat si sa ai copii.
daca esti impreuna cu o alta fata,si infiati un copil, cand acesta o sa creasca, copii o sa isi bata joc de el pentru ca are 2 mame.
funda?

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Daca esti barbat si un cuplu de lesbi de lasa sa te uiti, si normal ca ii cool.

| andreeutzaa a răspuns:

-.- ce intrebare! Cool? A fi lezbiana e ceva ce se simte nu ceva ce naste asa de pe o zi pe alta pentru a fi cool.Asta este un argument serios, pentru ca zilnic o gramada de persoane sunt refuzate de societate pentru orientarea lor sexuala.( si sa nu mai aud de Dumnezeu in intrebi de genu! Oamenii sunt centrul universului si decid ei tot ceea ce cred ca e bine nu o divinitate!)Societate ipocrita.Nu sunt lezbiana dau urasc xenofobii sau mai ales religiosii care cred ca tot de face dupa niste reguli scrise de cine stie cine.

| Dreamer a răspuns:

Letzbi?! nici macar nu stiu ce este aiastraight face. Poate lesbiana, aia este altceva, in cazul asta noua barbatilor ne place cat suntem burlaci sa vedem un show din partea lor. Apoi dar, sa fi insurat si sa auzi ca nevasta-ta te inseala cu vecina e un pic dubios si frustrant cred...

| ssaTpu a răspuns:

Dc Nu...hee hee daca ai o alta orientare sexuala

| 1n3x a răspuns:

E cool pentru baieti. O faceti in 3 smug

| AleAnyo a răspuns:

Nu este deloc normal sa fii lesby pentru ca Dumnezeu a facut mai intai barbatul si femeia, pentru a fii impreuna si pentru a se inmulti si a creste populatia Pamantului. Daca era normal, lasa doi barbati sau doua fete, nu un barbat si o fata. big grin

| Clau94 a răspuns:

Nu fethitzha rea e bine sa fii lesbii da sa va lingeti in cur laughing