| Alberto2026 a întrebat:

Crush.

Am crush de 1 an si ceva pe colega mea de banca. Am incercat sa o invit de cateva ori in oras dar m-a evitat elegant laughing. Am inteles ca ii plac altfel de tipi dar pur si simplu nu pot sa mi-o scot din cap.
Adica in tot timpul asta am 1-2 aventuri sau chiar refuzat tipe superbune, deci clar e ceva mental.
De curand s-a combinat cu un tip si sunt supergelos.
Nu pot sa nu mai vorbesc cu ea dintr-o data tinand cont ca in fiecare zi povestim o gramada de cacaturi si radem ca prostii.
Ce fac ca sa o scot din cap?
Recunosc ca e problema, please help

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa renunti la a mai vorbi cu ea ca fix aia e ceva ce te incurca si nu t e lasa sa treci peste

| mariuscdrz a răspuns:

Daca s-a combinat cu un alt tip eu zic sa iti iei gandul de a o combina laughing)
Dar poti sa faci o chestie, in caz ei doi se despart si ea o sa sufere, o poti ajuta sa treaca peste, iar asta va va apropia si mai mult si poate atunci va vedea cat de mult ti la ea si o sa deveniti un cuplu, daca nu, eu zic sa ti faci o relatie cu o alta fata, te v a ajuta sa treci peste acest eveniment laughing

| Zeulastec a răspuns:

Eu zic sa încerci sa ii ti suport in ceea ce face adică daca ea nu isi doreste sa fie cu tine nu trebuie sa te simti jignit sau ceva de genul tu trebuie sa o asculti si sa o ajuți cu problemele ca daca o ajungi si se intampla sa se despartă o sa stie ca iai fost de ajutor si o sa înceapă sa te placa dar si tu trebuie sa acționezi sau poți sa cauti pe alta dar ce stiu eu ca si eu am CRUSH pe cineva si nu pot sa o conving dar cad mai csf

| Alberto2026 explică:

Prost raspuns, next

| Alberto2026 explică:

Mda, ma duc la curve bag pl