| anonim_4396 a întrebat:

Crush mi-a spus ca ma place la care eu i-am spus ca il plac. Dar nimic altceva. De atunci am iesit si ne comportam ca un cuplu, dar cand ceilalti ma intrebau daca suntm impreuna nu stiam cu sa le raspund...
Cum pot sa aflu de la el intr-un mod mai subtil?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu e crush-ul tau. Mai pe romaneste, fraierul tau.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista macar chiar si doar 1 singur motiv care sa te impiedice sa-l intrebi in mod direct printr-o intrebare adresata in mod direct, fara ''diplomatie'', ''delicateturi'' sau ''subtilitati'' care este crezul, parearea sau convingerea sa in legatura cu relatia existenta intre voi? Putin curaj, putin tupeu si multa bafta. Succes!

| N0H4CK a răspuns:

Una ar fi privirea pe care ti-o ofera. Daca se uita lung si i se dilateaza pupilele, te place.
Pentru o eficienta mai buna, atunci cand sunteti fata in fata si vorbeste cu tine, uita-te la buzele lui, chestia asta il va intimida si excita in acelasi timp.