| Nbvbv a întrebat:

Cu 14 cm poti satisface o fata?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

14 cm este un penis de masura medie.
Dar nu de lungimea pensiului depinde satisfactia vaginala a unei fete/femei ci de grosimea penisului, capabil sa atinga peretii vaginului si sa-i stimuleze, in timpul actului sexual.
Preludiul de 10-15 minute este foarte important (putand sa-i obtii un orgasm clitoridian), fiindca pregateste fata de sexul cu penetrare, iar odata intrat, trebuie sa stii cum il manipulezi ca sa ii produci placere si sa-i ridici extazul, pana ii obtii un orgasm vaginal.
Putini, extrem de putini barbati pot satisface vaginal o femeie doar cu pensiul. Multi nici nu stiu despre ce vorbesc, fiindca nu au fost interesati niciodata sa satisfaca vaginal o fata/femeie, cerzand ca, de obtin ei satisfactie, se transmite prin telepatie si la femeie.

| Nbvbv explică (pentru Violleta2022):

Pai de asta sunt interesat si am pus intrebarea lol, esti fata?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nbvbv):

Sunt fameie in toata firea, maritata si cu copii deja adulti.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e vorba despre înălțimea teancului de €uro... cu siguranță!

| Nbvbv explică (pentru mihai69):

Lasa ca sti tu despre ce e Vorbalaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Da.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, poti. Sunt destui barbati cu asemenea dimensune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu cat se multumeste. Una vrea mai mult si alta mai putin, in general vor mult happy

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, bineînțeles.

| Florin62738 a răspuns:

Da, si cu 10, depinde cum o folosesti, lungimea nu e atat de importanta

| Andrei_Poteras_1992 a răspuns:

Bărbații sunt cei mai buni bucătari: Ei cu un cârnat și două ouă satură o femeie 9 luni

| Nbvbv explică:

!?