| ionica311 a întrebat:

Cu 15 cm poti face sex ok sau trebuie mai mare?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti capabil sa-ti mentii penisul in stare de erectie suficient de mult timp, in acel caz garantat vei reusi sa satisfaci sexual cel putin 8 femei din 10. Conteaza sa stii ce sa faci cu penisul tau asa cum este el, dar mai ales sa reusesti sa retii ejacularea dupa vointa si dorinta ta, pentru ca mereu partenera de sex sa fie pe deplin satisfacuta. Succes!

| Sofer a răspuns:

Întrebarea e dacă ai și cu cine sa faci. Dar de putut se poate cu 15 cm.

| Emilian65 a răspuns:

Da, cu 15 cm poti face sex super ok.

| tudorswag04 a răspuns:

Sex poti sa faci si cu 5 cm, dar sa satisfaci, iti trebuie minim 30 sau un dildau

| ALEXXXL19 a răspuns:

La fel ca la noi cu cat a avut mai putini in pat cu atat e mai ok adica zona ei nu e cat galeata si acei 15 o sa faca fata dar daca ea a facut cu multi care o au mai mare sansele de reusita scad chiar daca ele zic ca nu e asa

| Musca88 a răspuns:

Trebuie un mic upgrade la ciocan daca pe setarea din fabrica nu variaza puternic.

| JojelJelosu a răspuns:

Marimea calului bro.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Aia e marime de micropenis, cand avansezi la vreo 50 minim atunci e decent