| Ioana2518 a întrebat:

Cu ce alte zodii este compatibila zodia gemeni?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră aici www.elystar.ro și vezi compatibilitatea dintre zodii.
Pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai Gemenii se potrivesc cel mai bine cu Varsatorii, Balantele si Sagetatorii

- sunt semn de aer si se potrivesc cu Varsatorul si Balanta, dar si cu Sagetatorul pentru ca are prezent un planeta Mercur

bafta:*

Stefan
| Stefan a răspuns:

Gemenii se inteleg foarte bine cu nativii din zodia balanta si varsator in timp ce relatia acestora cu nativii din fecioara, sagetator sau pesti nu sunt cea mai buna.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu balanta se intelege foarte bine! In zodiac sunt 3 semne duble:gemeni, pesti si balanta! Deci ia in consideratie si pestii(cu toate ca, eu balanta fiind nu prea am agreat pestii, insa m-am potrivit excelent cu gemeni)!

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

De fapt, (eu sunt zodia gemeni) ma inteleg cel mai bine cu berbecii, sagetatorii, varsatorii si gemenii pentru ca sunt toti ca mine. Au aceleasi caracteristici.

| RealLife a răspuns:

Pentru. ca sunt proaste si inconstiente.

| RealLife a răspuns:

Imi cer scuze...am gresit intrebarea.

| raluzz a răspuns:

Buna.
Pai si eu sunt zodia gemeni.In fine...citeam pe net si am gasit ca nativii din zodia gemeni se inteleg cel mai bine cu gemenii, balanta si varsatorul.Pt a ma convinge mi-am facut prieteni de dif. zodii. Si m-am inteles chiar foarte bine cu aceste 3 zodii. Succes poate procedezi si tu la fel:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ma numesc Georgiana sunt zodia Gemeni, nascuta pe 1iunie, de aproape 6 ani sunt cu partenerul meu (Balanta), nu n-e potrivim decat foarte putin, stam pe picior de despartire. Acum depinde si de situatie, sentimentele fiecaruia, dar ca Compatibilitate, nu este varianta ce-a mai potrivita...Succes fetelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mine balantza

| Mica_Buburuza_1977 a răspuns:

Cu care zodie sint compatibila?