| Anonimma12333 a întrebat:

Cu ce pot sa ma masturbez si ce trebuie sa fac. Vreau răspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu degetele, cu telefonul pus pe vibratie, cu apa proiectata de para dusului cu putere pe zona clitorisului/vulvei, sau cu obiecte care exista in casa/camara carepot fi folosite pentru mangaierea si/sau masarea doar externa a ''pasaricii'' sau a sanilor, ori intre coapse. Masturbareaa intravaginala a ''pasaricii'' pote fi efectuata cu degetele sau folosirea celor mai diverse obiecte cilindrice de diferite grosimi.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine incearca cu un baiat.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetul pe clitoris ar fi cea mai buna optiune.

| NotNamed a răspuns:

Cu doua degete, stanga-dreapta cat mai rapid pe clitoris.

| LoveSleep a răspuns (pentru NotNamed):

De ce nu "sus-jos"?

| NotNamed a răspuns (pentru LoveSleep):

Pentru ca stii si tu ca clitorisul este la suprafață si nu iti vine bine pe mana sa dai de sus in jus, mai degraba stanga - dreapta putin in cerc cat se poate de repede.

| alinstefanvlad a răspuns:

Cu aspiratorul. Funda pls!

| alinstefanvlad a răspuns:

Te ungi cu unt de arahide si iti cumperi un caine. Funda pls!

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut trebuie sa vb in pv pe sau ceva ca sunt prea multe detalii

| giorgefierarul a răspuns:

Creanga de la un copac.