| iubita_7611 a întrebat:

Cu cine ati vrea sa faceti sex?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Cu tine
Fata din poza mi-a provocat o erec...heh.pa

25 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Cu nimeni!

| Азбука a răspuns:

Este cumva o oferta? laughing

| Newk a răspuns:

Cu tinelaughing

| Alexutu_8705 a răspuns:

Eu
Cu o fata serioasa si sa fie bruneta sa aiba ochi caprui sa fie slaba si sa aiba peste 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Elena Gheorghe :X

| baby_4423 a răspuns:

Baiatul\barbatul de care sunt indragostita cel mai mult funda?big grinbig grin

| alle11v a răspuns:

Pai...cu un coleg de clasa(intr-un loc mai traznit), cu o fata ce imi e buna prietena(doar sa vad cum e), si mereu cu iubitul meu acutual(el am "satisface" cel mai bine)

a da...si am mereu fantezi cu Radu de la trupa Bosquito :dlove struck

| laure_3087 a răspuns:

Sex? Cu o prietena frumoasa, care sa-mi placa.

| Dianitta a răspuns:

Cu prietenu, iubitu, politist, sofer.Altii si cu cine apuca laughing Depinde de persoana acum!:p

| shnel a răspuns:

Cu tine ai fi o aventura minunata

| elasexygagica a răspuns:

Cu Razvan Fodor.

| koshmarul a răspuns:

Cu prietena mea care mo plictisit ca ea e virgina, ca nu-i pregatita, ca **** masii, da nici de fata din poza nu mash da in laturi.

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Cu un mort rolling on the floor
a fost superlove struck
rolling on the floor

| lplostonyou a răspuns:

E secrethappy

| helgione a răspuns:

Cu nevasta lu sefu-mi-awinking

| Sonny a răspuns:

Te-apleci? Daca te rog? Frumos?

| Alex a răspuns:

Cu viitoarea mea prietena si viitoarea mea sotie.

| LobyCreW a răspuns:

Cu sefa claseismug

| EuCuTine a răspuns:

Pai in general cu fete dar asa ca fantezie am multe dar una este sa zicem asa mai nebuna. Sa fac sex cu o fata dar ea sa fie vampir asta este sa zicem asa din categoria sf big grin

| pwp a răspuns:

Daca te referi la o vedeta, as vrea cu Ian Somerhalder, Enrique Iglesias, Leonardo di Caprio cand era tanar, Iker Cassillas.

pa-pa

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu una coapta, faina, dezinhibata, dinamica, dragalasa, vesela si exuberanta! - gen Gina Gershon, Kim Catrall, Cameron Diaz...

| CristinutzaDnB a răspuns:

Curvo laughing dai funde la aia care vor sa te f**a
genial

| yoo23 a răspuns:

Cu Cheryl Cole

| Debb a răspuns:

Ce proasta esti!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu oricine...in afara de tine smug