| flysky a întrebat:

Cu cine votati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu domnul Crin Antonescu!

16 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ai mei tot timpul l-au votat pe Basescu ( Imi amintesc acum 5 ani, cand au fost alegerile ), ca am fost plecati din localitate, si mama ii tot "dadea bice lu' tata " s-ajungem mai repede in oras (sa nu se inchida sectiile de votare ) "Sa-l sustinem pe Base! " laughing si, am ajuns, in ultimele 10 minute. Si. l-a sustinut.
Nu are importanta, numai PSD-ul sa nu fie. ( "Nu ne place moaca lor! laughing " )

| EUSIATIT a răspuns:

Cu VLAD TEPES daca invie poate ii trage in teapa pe toti si scoate tara asta din. c... t ca m am saturat de hoti si banditi

| mihaa a răspuns:

Idem poli73big grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Orice ar fi eu il votez doar pe @bro tongue! si nu ma puteti mituii! laughing rolling on the floor

| selef a răspuns:

Eu votez singur.

| mary_5801 a răspuns:

Eu am 25 de ani, nu am votat niciodata si nici n-o s-o fac. urasc politica din tot sufletul si visez ca sotul meu sa imi dea carabina lui sa-l impusc linistita pe basescu. ce daca pe urma mor eu? fac toata tara fericita! stiu ca e un vis macabru dar daca ati sti voi cat fura astia...pe cand copiii mor de foame si de frig, parinti fara locuri de munca si pensionari bolnavi platind ultimul banut pentru o pastila, pe cand toate astea si altele mai rele se intampla, politicienii se plimba in masini luxoase, mananca in restaurante la fel de luxoase, si fac orgii pe care noi nici nu le imaginam.

| madalina2727 a răspuns:

Cu Oprescu

| lifeForJesus a răspuns:

Cu Băsescu... în pui mei!hee hee

| flysky explică:

E ciudat. Voi chiar mai credeti in Traian Basescu? Geoana va fi condus de Iliescu daca va iesi presedinte, Oprescu nu are experienta si nici nu il vad eu presedinte. Crin Antonescu, e un om decent, un om politicos care nu va intra in conflicte cu partidele politice. VOTEAZA CRIN ANTONESCU (NOI VREM SCHIMBAREA)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat cu HepHap...mai trebuie sa mai votez o data? Unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca Basescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine. O să am o șansă la 22 de milioane. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian BASESCU (categoric)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu basescuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez cu domnul Crin Antonescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crin Antonescu

Întrebări similare