| Lovedogs160 a întrebat:

Cu o zi inainte de ziua ovulatiei, prietenul meu mi-a atins zona vaginala(nu a penetrat) cu capul penisului. A curs o picatura de lichid preejaculator. Stiu ca poate nu trebuia dar in 22 de ore am luat escapelle deoarece imi era foarte frica. E posibil sa fi ramas?(sunt virigina fizic)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Esti virgina, fii calma daca nu a ejaculat, penetrat acolo zero sanse de sarcina

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Esti ne deflorata, nu virgina, dar mai important e ca nu esti gravida. Pacat ca ai luat pastila aia asa usor, e o adevarata bomba hormonala; ai grija alta data.