| RAY a întrebat:

Cu persoane de sex opus dar de alte nationalitati ati avut ocazia sa faceti sex?

Imi puteti scrie si ce nationalitate avea si cum a fost?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, cu o siberiancă. Pentru mine a fost foarte frumos, sper că și pentru ea.

| Frank51 a răspuns:

Tot carne e. Bine, intre baieti nu stiu, dar la fete nu e diferenta decat de temperatura, oscilatie, unghi de cadere, punct de torsiune etc.

| alina2k18 a răspuns:

Hmmm cu un arab si cu un turcwinking
Arabu bun si senzual, pasional oh ja baby laughing
Turcu - termina in 2 mins oral dar normal parca mai repede laughing, nu mi-a placut experienta laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, cu o fata am avut o relatie. Iubitul meu este de alta nationalitate.

| Maikol a răspuns:

laughing) crede-ma sunt toate la fel laughing). Daca te astepti la altceva imi pare rau sa te dezamagesc dar sunt doar fanteziile tale. In schimb una dintre experientele cele mai frumoase a fost cu o tiganca.

| RAY explică (pentru Maikol):

Tea fermecat tiganca maaaaaaaaaaaaa

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Eu cu o Americanca, e bine?