| anonim_4396 a întrebat:

Cu privire la orgasmul femeilor.
Unele spun ca au 12 orgasme pe noapte iar altele spun ca nu au avut niciodata.
Pana la urma exista un numar de mijloc? Pe care il are o femeie normala? Sau asa sunt femeile, extremiste?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spun dar asta nu inseamna ca este si adevarat.

| Iunicu a răspuns:

Orgasmul la femei depinde de multe variabile. O femeie poate avea un orgasm multiplu cu un bărbat și aceiași femeie, nici unul cu altul. Și nu vorbim numai despre tehnica folosită ci și despre factorul de confort psihic.

| anonim_4396 explică (pentru Iunicu):

Oke dar care este numarul normal de orgasm pe care o femeie il are? Eu nu mai dau vina pe barbat pentru ca si ea poate fi parte activa pana la urma.

| Iunicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu există un număr normal! Nu există standard in această privință.
Normal ar fi sa existe măcar unul. Restul sunt extra bonus.