| anonim_4396 a întrebat:

Cu toții vrem fete cuminți acasă, fara antecedente xx, insa ce faci când simțiți nevoia sa faci acasă ce făceai cu altele nu prea cuminți, un ball sucking, un deep și alte orori pe care nici nu îndrăznești să le aduci in discuție?

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai ce treaba are cumintenia din societate cu perversiunile din pat?
winking
Stii vorba aia, doamnă în societate, gospodina în casa şi curwa în patwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O înveți. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Daca-i curwa in pat miroase de la o posta că e curwa și în societate, oricum mai bine de 90 la sută nu sunt doamne, doamne sunt alea care sunt luate în râs de majoritatea panaramelor.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu peste tot sunt luata de fata cuminte si f timidutawinking

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca intr-o relatie ca sa functioneze trebuie sa mai faci si nebuni, bine toate cu o limita (nu ii ceri sex in grup, sa se culce cu altii, sa faceti live pe Facebook cand faceti asta, sau ceva scarboseni exagerate pe care nu le-ai face nici cu ultima femeie).E ok sa cereți sau sa încercați lucuri noi, ca asa nu o sa aiba nici celălalt de ce sa caute in alta parte sau sa fie curios/curioasă.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, iti ajustezi si tu comportamnetul si te cumintesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Tipele care par cele mai inocente și în treaba lor sunt de multe ori cele mai nebunatice laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i adevărat laughing chiar opusul.