| anonim_4396 a întrebat:

Culturismul stopeaza cresterea in inaltime cat si a penisului?
va rog frumos, fara glume happy

Răspuns Câştigător
| ToySolider a răspuns:

Da,stopeaza in inaltime dar nu si cresterea penisului....Deci poti sa stai linistit nu o sa-ti afecteze viata sexuala...

3 răspunsuri:
| csnexus a răspuns:

Salut fac culturism de peste un an si in aceasta perioada mam inaltat normal am 1, 80 iar sala nu mia afectat deloc cresterea

| ElleElly a răspuns (pentru csnexus):

Culturism inseamna masturbare?

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Convingerea mea este ca acest sport e bine de inceput dupa 18 ani. pana atunci., alte sporturi. Iar dupa 18 doar in cadru organizat si cu un antrenor calificat si va fi ok! Sugestie de la un fost sportiv de performanta