| Daria34 a întrebat:

Cum a fost la voi fetelor prima data? Trebuie sa întrețin in seara asta și eu și îmi este frica va rog răspundeți repede!

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa intretii in seara asta, focul?

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu intretii nimic cand iti este frica, pentru ca nu te poti relaxa si te va durea, vei avea repulsie pentru sex si este din start o partida pierduta, care te va marca pe viata uneori instalandu-se frigiditatea si frica pentru sex.

Sexul il incepi cand nu-ti mai este frica, cand simti si doresti cu tot corpul, ca poti sa te daruiesti, barbatului pe acre il iubesti.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu sunt fată vorbesc serios-_-

Sunt băiat -_-

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Pe tine nici nu te mai întreb dacă îl iubești cu Adevărată deja ai loat orazna -_-

| elennax a răspuns:

Cine zice ca trebuie?

| orailibrail a răspuns:

Zii iubitului tau sa se barbiereasca inainte (ca sa nu irite) si sa fie mai bland, mult mult mult mai bland cu sanii tai.

A curs fff, mult sange si te-a duruy asa tare, pentru ca nu a foat blamd cu tine.
Probabil ca nu, s-a oprit cand a vazut.l ca te doare. Si nu a intrat cu blandete, pas cu pas.
Probabil ca a intrat tare, impingamd de multe.ori si a sfasiat himenul

| Daria34 explică (pentru orailibrail):

Împingea foarte repede ma punea sa într-o poziție încât a și ejacuat în mine și acum îmi e frica sa nu rămân însărcinată!

| orailibrail a răspuns (pentru Daria34):

Cat a durat actul sexual in sine?
I-ai zis ca te doare?
El de ce nu s-q oprit cand a vazut ca te doare.

Eu inteleg ca iubitul tau s-a purtat cu tine ca si cum nu ai fi virgina.
Acum... sunt mai multe probleme...
Asteqpta 2-3saptamqni. Ca sa se vindece rana.
Probabil ca ti-a facut ferfelita si himenul si muschii vaginali.
Muschii se vindeca mai greu decat himen.
Animalul s-a purat ca un bou incins de culoarea rosie.
Ce a facut el, arata ca nu te respecta.
Ai ales partenerul gresit. Vei suferi mt mai mult in viata, langa el!

| orailibrail a răspuns:

Prima data trebuia sa fie o experienta deosebita pentru fata.
Chiar daca nu are orgasm vaginal, poate aa aiba orgasm clitorisian.
Trrbuie sa fie mangaiata imbrstisata, respectata.
Partenerul trebuie aa caute sa.o faca pe ea fericita. Nu sa se satisfaca el ca un animal.

| orailibrail a răspuns:

Nu e o problema ca te dor sanii. Asra pentru ca nu sunt obisnuiti cu atingerile brutale.

Eu stiu ca unei fete, sanii trebuiesc alintati, dezmierdati cu atingeri fine cu darutari tandre si sa se creasca imtensitatea progresiv.
Nu VIOLATI!

In ce priveste faprul ca a ejacuat in tine (adica el a avut orgasm, tu doar durere), vezi daca esti in preajma ciclului...
Daca esti cu 2-3 -4 zile dupa ciclu nu poti ramane gravida.
Daca stii ca iti va veni ciclul, in urmatoarele zile (maxim 5) iar nu poti ramane gravida.
Acestea sunt perioade infertile.

Ai grija la nu lua inutil pastila de a 2-a zi ca iti va face mult rau

| Daria34 explică (pentru orailibrail):

Mai am o săptămână pana la civlu

| Daria34 explică:

Am înțeles cum e cu Dezvirginare o durere totala de nu stii ce ii cu tine te trage cu gura de sfarcuri de te dor și ele de parca ai fi alergat fără sutien și vaginul devine rosu și o durere totala NU MAI ÎMI TREBUIE SEX A SI SÂNGEREZ DE NU MAI POT

| mi25 a răspuns (pentru Daria34):

Daca este adevarat, individul este un idiot.

| orailibrail a răspuns (pentru Daria34):

Iti dau 2 sfaruri pentru cand o vei face a 2-a oara. (Erau valabile pentru prima data dar... na, a trecut)
1. PRIMUL SFAT:
Trebuie sa. aveti momente intime,.sa te mangaie, a te penetreze cu degetele (2 degete), tandru, cel putin in 2 chiar 3 zile diferite inainte sa o faceti. Cu 2 sapt inainte...
Acest lucru va pregati si va mari canalul vaginal.
Durerea nu vine doar de la ruperea himenului. Ci si de la intinderea mecanica fortata a muschilor vaginali.
Diametrul penosului fiind mult mai mare decat diametrul canalului vaginal

2. AL 2-LEA SFAT
FOLOSITI FFF MULT LUBRIFIANT

| Daria34 explică (pentru orailibrail):

Cam peste o săptămână cumva ar fi bune să-mi treacă durerea dar mai bine făceam sex cu fratele meu prima data poate avea grija mai bine de mine și o întrebare sânii ma dor de nu mai pot nu mai pot purta sutien ma dor mai rău port bustiera acum ce este de facut

| darrio2007 a răspuns (pentru Daria34):

Alo, cum sa faci sex cu fratele tău? Ești cu capul?

| Goddessss a răspuns (pentru darrio2007):

Troll