| craniul a întrebat:

Cum a fost prima intalnire?hee hee

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte multe emotii la inceput dar a fost frumos. M-am simtit bine.

| Razvan a răspuns:

Foarte amuzanta.Mai ales ca ne-am inalnit cu jumatate din cunoscuti si ne-au facut un "portret" de milioane.Asa se intampla daca te pune naibii sa te duci in cel mai popular loc din oras.La urmatoarea intalnire n-am mai facut aceeasi gresealabig grin

| madagascar a răspuns:

Foarte frumoasa

| julieta a răspuns:

Prima intalnire.pfff.acum 8 ani, eram curioasa sa vad cum arata (prietenul meu in momentul de fata )pentru ca ma stresa foarte mult la telefon. eram nervoasa, curioasa, s. a de 6 ani suntem impreuna, desi nici prin cap nu mi-ar fi trecut ca voi ajunge sa am o relatie cu el, sa fim logoditi si sa avem si nunta pusa.nu sti niciodata ce iti rezerva viata happy

| babygyrl a răspuns:

Super frumoasa.

| latexcap93 a răspuns:

Am privit lumea din perspectiva unei veioze

| cristiano_6675 a răspuns:

Foarte sexoasa

| ranni a răspuns:

Cam scheleta a fost treaba numa craniul mai lipsea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca vorbisem doar pe internet 2 luni, aflandune la o distanta Alaska-Iasi, prima intilnire a fost...de vis. (inlove)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca a fost una aranjata a fost '' naspa'' stanjenitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raiul pe pamant love struck.

| vasyaas a răspuns:

Ce ai in vedere?