| pinky_9280 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut sau prima voastra intalnire? cat mai detaliat funda.

5 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

Plina de peripetii laughing
A trebuit sa ne "ascundem" de ceilalti prieteni pentru a putea sta 5 minute singuri sa vorbim. Intr`un final am reusit asta si am plecat de acolo fara sa stie laughing. A doua zi se intrebau de ce am plecat deodata pentru ca nimeni nu stia ca noi tinem legatura (o tineam doar prin internet ) nu ne cunosteam era doar a 2 sau 3 oara cand ne vazusem. Dupa o saptamana sau 2 nu mai retin si-au dat toti seama de motivul pentru care disparusem pentru ca au aflat ca suntem impreuna.
Acum ma amuza faptul cum incercam sa plecam in parti diferite fara ca nimeni sa observe si ca intr-un final sa ajungem intr-un singur loc doar noi 2. Partea comica era ca nu am vb despre locul unde ne intalnim laughing asa ca vorbeam in soapta cu el laughing

Acuma ma amuza. Amintire palcuta :X

| Anemona a răspuns:

laughing la mine a fost mai ciudat. eram intr-o tabara si langa un foc de tabara tipul ala s-a apropiat de mine.big grin am stat vreo 5 minute imbratisati si apoi s-a intamplatbig grin.ne-am sarutat si a fost asa frumos day dreaming laughing acum insa nu as vrea sa se repete cu acelasi tip

Dupa prima intalnire a fost la filmbig grin. Am vazut un film, apoi am mers sa mancam cevabig grin a fost frumos chiar a fost un sentiment frumosbig grin

| adi4ever a răspuns:

Ca toate celelalte...

| Ea12345 a răspuns:

A fost ceva,, dragut". Bineinteles, existau emotiile de,, vai doamne cum sa fac?"laughingIntr'un final a fost mai usor decat credeam big grin
A fost ok, am stat cu primul meu prieten aproape 4 luni thinking
Insa acum nu as repeta acest lucru cu el.Pentru ca acum u cred ca ar mai merita sa fie el,, primul" in aceasta privinta.

| YoYoUtZa a răspuns:

Primul sarut, prima intalnire, imi aduc aminte cu foarte mare placere. Aveam 11 ani si un baiat de 12 m-a invitat la un suc. Am ras am, glumit, apoi a venit vremea plecarii, noua ne placea unul de altul, asa ca am discutat ca niste oameni " maturi" si am fost impreuna. Am mers m-a condus acasa, apoi se apropia incet incet spre mine si eu ma apropiam de el, si atunci a fost primul sarut. Sper ca a ajutat raspunsul meu big grin