| denisa_8675 a întrebat:

Cum a-ti facut pe cineva sa regrete ca v-a pierdut? fundita tongue

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mi-am dorit asta niciodata. Dupa ce am incheiat o relatie ( fie ca e vorba de iubire ori prietenie ) am mers mai departe si am cautat sa evit aceea persoana si atat. Nu am nicio ambitie in legatura cu ea. Nu vreau sa ii fac rau si nici sa o fac sa regrete. Nu ar avea niciun sens. Oricum nu cred ca as vrea persoana respectiva. Sunt foarte rautacios si iert cu greu.

| nobody_9468 a răspuns:

M-am razbunat cu aceiasi armawinking.
Si in caul in care ma voi desparti de iubitul meu actual probabil m-as combina cu un prieten de-al luilaughinghee hee.

Bafta.

| VodkaCoca a răspuns:

Pai cu indiferenta, trebuie sa vada ca iti este bine si fara el, sa zambesti mereu si sa mergi cu capul sus, sa-ti faci alti prieteni, dar daca pe el chiar nu il intereseaza nu ai cum sa'l faci sa regrete, ca mai sunt si baieti care dupa ce te desparti ii doare undeva, baieti de obicei sufera si tin in ei nu cumva sa'i vada prietenii s'au ceva ca ei sufera. Fa'ti alt prieten sa fii mereu aranjata, si sa vada ca poti sa mergi mai departe si fara el love struck

| cretzufinish a răspuns:

Prin razbunare, urmata de multe deceptii datorita faptului ca roata s-a intors impotriva mea. Regret si acum, insa mi-am intalnit marea iubire si orice s-ar intampla nu as mai face nimic chiar daca e sa ne despartim (Doamne fereste). Prefer o despartire amiabila de ambele parti cand fiecare isi vede de cursul vietii in continuare. Acum cand ne revedem intamplator, zambim ca suntem fericiti si separat. happy

| traficanta a răspuns:

Indiferenta.doare cel mai rau.

Zambeste de fiecare data cand il vezi si sa fii cat mai fericita si frumoasa in fata lui sa vada ca a pierdut.Stai aproape de alti baieti, fa-ti alt iubit si fii fericita cu el, si o sa vezi ca o sa regrete.

| bubblesx a răspuns:

Mm aratat cat m bine in valoare tot ce am m bun si ce a pierdut elhappy!

| danky a răspuns:

Asteapta si ai sa vezi roata se intoarce si o sa vina in ghenunchi la tinewinkingai sa vezi doar trebuie sa astepti dar sa nu te dai batuta daca vezi ca nu se intampla asta mai devreme sau mai tarziu o sa se intample ai sa veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati*winking

incearca sa nu te mai gandesti la asta. isi va da seama cu timpul singur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut tot ce ti-a cerut pe tot parcursul relatiei si i-ai dovedit ca tineai la el cu siguranta cind va veti desparti va simti diferenta si va regreta ca te-a pierdut

| Cathalin900 a răspuns:

Fa-ti alt iubit si de fiecare data cand il vezi zambeste ca si cum iti place tipul cu care esti, sa vezi ca o sa regrete foarte mult ca te-a pierdut