| vladut22w a întrebat:

Cum abordezi o fata?
Vreau parere de la mai multi; poate afluchestii noi
Funda cea mai tare

Răspuns Câştigător
| rubb3rduck14 a răspuns:

Fetele au nevoie sa se simta importante. daca iti place o fata anume, vorbesti cu ea, incepeti sa va cunoasteti, radeti impreuna, etc. dar dupa ce faci toate astea, CEL MAI IMPORTANT: O IGNORI! adica nu te porti urat cu ea sau ceva de genu asta, ci pur si simplu NU mai vorbesti cu ea, NU mai razi cu ea, etc. daca nu ii place de tine, nici nu va baga in seama, iar daca ii place, o va roade extrem de tare si se va baga in seama cel mai probabil (depinde putin si de orgoliul ei), 95% asa fac. ea se va gandi ca s a intamplat ceva de nu o mai bagi in seama si isi va face zeci de ganduri pe tema asta, o sa vezi

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dar tu ce fel de barbat esti?!
Degeaba zice X ca asa e bine, pentru ca, pentru tine nu este. Poate tu esti alta fire, ai alt comportament si nu ti-ar sta bine facand ca X.
Fiecare avem stilul nostru.

Take care.

| jess179 a răspuns:

Te duci la ea, Ii vorbesti frumos, Ii faci complimente, poate Ii cumperi ceva,. conteaza gestul, nu cat de scump sau ieftin e cadoul. Apoi ii ceri nr.de telefon si o intrebi daca ii place de tine.

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Poi de duci la ea o bagi in seama sa simta ca tu o placi si sa o faci sa se simta bine in preajma ta si sa vorbesti frumos cu ea...winking

| rubb3rduck14 a răspuns:

Bine, poti si sa ti faci curaj sa te duci direct la o fata si sa o inviti la o intalnire, pentru ca foarte multe fete apreciaza baietii directi. daca nu, bine. daca da, si mai bine. e atat de simplu laughing