| Ana-Maria_Stoica_1998 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place cu adevarat? Baiatul ma ai in brate uneori ma pupa pe obraz se joaca cu mine si ma tachineaza si imi face complimente >subtiledar el are >prteiena Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Lindoro a răspuns:

Inseamna in cel mai rau caz ca este un curvar. Daca te placea cu adevarat, cred ca iti spunea pana acum si se despartea de prietena lui.De unde sti ca nu se poarta si cu alte fete la fel cum se poarta cu tine?

| Ana-Maria_Stoica_1998 explică (pentru Lindoro):

Se poarta si cu alte fete frumos: Dar ne_am certat o data si a spus ca la mine chiar tine: As vrea sa_i spun prieteni lui adevarul dar daca o sa ma bag o sa iasa urat: Baietii sunt complicati

| Lindoro a răspuns (pentru Ana-Maria_Stoica_1998):

De cele mai multe ori baietii sunt niste nesimtiti. Uneori o fac intentionat alteori nu.Cum spune ca tine la tine daca el are alta prietena? Cat de sadic si ipocrit poate sa fie?

| Ana-Maria_Stoica_1998 explică (pentru Lindoro):

Cred ca foarte! As vrea sa nu-l mai plac, dar nu stiu cum.A, si cand vede ca flirtez cu un alt baiat sa uita numai la mine si la acel baiat. Deci e gelos?

| Lindoro a răspuns (pentru Ana-Maria_Stoica_1998):

Iti zic eu cum:gaseste pe cineva care sa te iubeasca cu adevarat,sa nu aiba prietena, sa te respecte, sa nu te faca sa suferi. Daca cauti o sa gasesti.E plina balta de peste. Daca este gelos? Poate este nervos, uimit, ofticat fiindca intr-un fel sau altul considera ca numai el exista pentru tine si asta ii da dreptul sa faca ce vrea.

| Ana-Maria_Stoica_1998 explică (pentru Lindoro):

Mersi mult! Ai foarte mare dreptate!

| Lindoro a răspuns (pentru Ana-Maria_Stoica_1998):

Cu placere! Mai am o idee.Cred ca pare ca ar fi gelos fiindca i-ai atras atentia deoarece nu te-a avut. Dupa ce o sa se intample asta, la fel o sa se uite si la urmatoarea fata si tot asa

8 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Ca ii se pari simpatica si ca esti cea mai buna prietene al lui dar cine stie poate ca va si mai mult dupa despartireal lui de...(cum o chema laughing )!:*

| Ana-Maria_Stoica_1998 explică (pentru LoveTenis):

Da,ai dreptate. red ca doar asta este. Ii par simpatica sad