| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? Eu il plac foarte mult si nu stiu ce simte el pentru mine.

6 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Pai incerci sa iti dai o intalnire cu el si acolo vorbiti mai multe... si la un momentdat ii marturisesti ca iti place de el si il intrebi daca si el are aceleasi sentimente pentru tine.

| catalina_2916 a răspuns:

Fii atenta l; a gesturil; e lui, cum te prveste, cum iti vorbeste.zambeste-i mereu cand il vezi si o sa-ti dai singura seama daca simte ceva pentru tine.

| Dyva a răspuns:

Fal sa zica ce simte sau pune o fata sal intrebe

| mITzY_3042 a răspuns:

Pey pentru inceput intra in vorba cu el discutati diverse despre muzica, artisti etc.Asa va vety cunoaste mai bine.pentru ca atunci cand petreci f mult timp cu o persoana incepi sa tii la ea mai mult decat ti-ai fi imaginat vreodatawinking

| NUTREBUIENUME a răspuns:

In primul rand,un baiat care te place, se sfieste! Nu te baga absolut deloc in seama. intoarce capul dupa tine,altceva nimic!
Concluzie : incearca sa mai tragi putin de timp, daca va veti cunoaste vreodata, adica sa stati de vorba, incearca sa duci din vorba-n vorba sa-ti zica daca are prietena sau daca place pe cineva! sper sa-mi urmezi sfatul!kiss bafta multa, pupici.

| io1s1cu1dietatetarele a răspuns:

Pai... in primul rand trebuie sa fii indiferenta cu el, sa nu-l faci sa creada ca tu simti ceva pentru el, dar poate la un moment dat poti sa ii spui unei prietene dea ta sa il intrebe si apoi afli raspunsul. este fff usor. hope u like:*