| iiConspire a întrebat:

Cum aflu daca unei fete ii place de mine?

3 răspunsuri:
| Rucsiii a răspuns:

Păăi atunci când o priveşti fix in ochi o să vezi că o să ezite, o să se ruşineze. încearcă să se bage cât mai mult în seamă cu tine, râde la glumele tale...fie şi cele mai proastelaughing de obicei e timidă şi aşteaptă să faci tu primul pas big grin Aşa că succes!

| Galuscaaa a răspuns:

Pai este foarte simplu.happy. daca atunci cand vorbeste cu tine se uita in ochii tai...iti zambeste, rade la glumele tale, incearca sa se bage in seama.dar, si mai simplu ar fi sa o intrebi.winking bafta!
funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in ochii ei. Daca sta si se uita si ea, e clar, doar ca e cu subinteles. Stiu ca e cam greu sa ii spui direct pentru ca nu stii daca si ea simte la fel si nici nu ar fi prea bine. Un pont: Daca in timp ce va uitati unu la altu sunteti aproape, atinge-i mana. Ce dracu' ai de pierdut?