| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai putea sa-i spui iubitei tale "Te iubesc!" il alt mod (gest). Fundita :p

Răspuns Câştigător
| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Iei un caiet A4 rupi foi de la mijloc pe fiecare foaie faci o litera mare pana formezi TE IUBESC apoi o lipesti undeva,eu am lipit pe perete,a fost foarte surprins
Ameateci rumegus cu motorina si faci o forma de inimioara intr-un loc unde sa nu i-a foc ce sunt prin jur, iti rogi un prieten sa te ajute, tu o chemi la plimbare, o legi la ochii si il rogi pe prietenul tau sa te ajute sa aprinzi inimioara (nu pune multa motorina pe rumegus doar sa fie cat de cat umeda sa se aprinda) o dezlegi la ochii si in timp ce va uitati la inimioara ii spui ca o iubesti si ca e cea mai importanta persoana din viata ta!
Stii sa faci mancare? Ceva simplu, un pireu de cartofi! Si ii pui pe o farfurie dar faci o inimioara din cartofi
I-a o foaie A4 si arde marginile si o faci tip papirus ii scrii o declaratie de dragoste, cuvinte frumoase nu neaparat foarte siropoase daca nu sunteti de foarte mult timp impreuna, o parfumezi si o legi cu o gundita si cand te intalneati cu ea i-o daruiesti! Sper sa te fi ajutat cat de cat.Succes!

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aceasta expresie nu poate fi inlocuita. Ii spui sau nu ca o iubesti, iar ea crede sau nu in gogosile tale.

| KillMePlease a răspuns:

Ii dai o palma.

| nestiy a răspuns (pentru KillMePlease):

Am incercat. Multumesc! I-am dat o palma si a scos cutitu... Poti sa-mi spui dc? sad Sunt disperat!

| KillMePlease a răspuns (pentru nestiy):

Probabil din motive bine intemeiate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta ai creier.

| Hitback a răspuns:

O inviti ca un cocalar in oras spunandu-i bag un suc/o şaorma in tine fă? Sau daca asta nu merge ii scrii pe un bilet pe care il lipesti ori pe frigider ori pe hartia de la budă cu mesajul "love you bae

| BadAngel3 a răspuns:

Cumparai un trandafir rosu in care pe un biletel sa scrii,, Te Iubesc''.

| StefanCosmin a răspuns:

Cand iti spune ea ca te iubeste spune.i ca tu nu o iubesti.Tu o adori

| LeZizu a răspuns:

Prin gesturi, sa a juti la greu, cand are nevoie de ajutorul tau.
Poti sa ii scrii pe un biletel pe care il pui intr-un buchet de flori pe care sa il dai.

| byancaa13 a răspuns:

Sarut-o.

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Fetele asteapta sa fii putin mai dragastos mai atent cu ele: Plimbati-va acum ca e primavara si daca vezi pe strada o floare rupe-o si daruiestei-o! o sa sa bucure. Pentru noi fetele conteaza mai mult sa vedem ca baiatul be iubeste decat vorbe, vorbele sunt de prisos! Uitati-va la un film:A walk to remember, dear john, sweet november...sunt filme foarte dragute!

| Masochistul12 a răspuns:

Ar trebuie sa ii demonstrezi asta,nu sa ii spui,prin gesturi,fii langa ea cand trebuie,alint-o, fa-o sa fie fericita, nu o presa, arata-i cat tii la ea si ca e cea mai importanta pentru tine.Nu merge cu baieti la bere ci du-te cu ea la plimbare, fa-o sa simta ca o iubesti prin modul tau de a fii, Cuvintele sunt trecatoare, faptele raman.Scriei o scrisoare, e cel mai frumos lucru pe care poti sa il faci, mai ales daca fata e sensibila, spune-i acolo ce simti si iai si un trandafir, o sa se simt foarte iubita. Bafta!