| Elyiela a întrebat:

Cum ai reacționa dacă ai afla că iubitul/iubita ta flirtează cu alte persoane pe un site de socializare iar ție iti spune că vrea sa îmbătrâniți împreună?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

I-as da un picior in fund imediat cum as vedea asa ceva, insemnand ca nu are nici un gand frumos, dragastos sau serios pentru tine, doar minciuna si flirt eventual aventuri cu altele.

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

As parasi-o, evident.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Normal...omul nu e facut sa fie monogam

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

M-aș bucura că e sociabilă.

| Elyiela explică (pentru sadrian46):

Serios?

| sadrian46 a răspuns (pentru Elyiela):

Da, serios. Asta presupunând că atunci când flirtează cu altul, nu jură și aceluia iubire pe termen lung. Dar și această situație știu să o rezolv. Depinde de ceea ce vrei de la o relație. Dacă vrei să fie obiectul tău propietate personală, ca frigiderul sau PC-ul, sau vrei lângă tine un om responsabil, care își asumă viața în totalitate.

| SilentRain a răspuns:

Sa rămân cu relația virtuala, nu-i serios

| Lukasssz a răspuns:

Si-ar lua talpasita.

| Darky000 a răspuns:

Pai imbatraniti impreuna in 3

| universe3 a răspuns:

Ai patit asta?
De ce acum nu vorbesti cu ea sau nu plangi?
Daca poti scrie intrebarea asta inseamna ca nu esti pierdut si nu e nimic serios.