| chuckmanson a întrebat:

Cum ar arăta pentru voi moartea ideală?
Cum v-ar plăcea să muriți?

Răspuns Câştigător
| ZUZUPufoshenia2345 a răspuns:

Ma imaginez pe la 78 de ani în palatul meu de cleștar cu 23 de copii care au puteri supranaturale, în timp ce crush-ul lui James Bond ma privește și îmi da limbi pe abdomen. În acel moment, 5gang apare și îmi canta,, Vreau sa beau cu frații mei", refrenul fiind cantat de Cezara. În următoarele momente, împăratul celor 15 sori ai Apocalipsei Politeiste apare în fata mea și îmi da un pumn. În locul în care mi-a dat un pumn apare o cicatrice în forma de penis. Atunci, sclavul meuîn vârstă de 17 ani apare și îmi da un pahar cu apa. Însă, dintr-o data, vad ca prea iubitul meu sclav se transforma în Dorian Popa și spune,, HATZ".
Leșin.
Ma trezesc peste 30 de zile într-un sicriu de lemn, fiind îngropat de viu.
SI MOR ÎN SICRIU, PISA-M-AȘ PE EA INTREBARE

30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incă prefer să trăiesc.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Moartea mea ideala ar fi aia a lu' Ion Iliescu - vine moartea dupa mine, uita ce avea de facut pe drum, si se duce sa isi ia tigari si o bere. Dupa care sta cateva mii de ani si se chinuie sa isi aduca aminte ce trebuia sa faca... happy

| Freya1 a răspuns:

Oricum,oricand doar sa nu simt.

| Andreeush a răspuns:

Nu vreau să mă gândesc la asta.

| Frank51 a răspuns:

Batran, in somn.

| OldSoul a răspuns:

Sa mor in somn, linistit, fara griji.
Exact ca bunicul meu, nu ca pasagerii din masina lui, extrem de panicati si speriati.

| Sn4k3 a răspuns:

Clar nu inainte sa se termine sezonul 8 din GoT.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ar arăta.
Nu mi-ar plăcea.

| sofisis a răspuns:

Deasurpa Triunghiului Bermudelor

| Plato a răspuns:

"Cu paharul langa mine,
Cu cobzarul langa mine."

N-as vrea sa mor in somn, ca vreau sa am niste ultime cuvinte memorabile, asa ca vreau sa stiu cand urmeaza. laughing
Mai bine la spital, dar fara dureri. happy

| raMLesS a răspuns:

Vreau să mor la bătrâneţe cu niste gagici infipte cu gura pe madular, iar pe crucea mea de mormant sa fie o poza cu mine cand arat m**e si beau vin

| supadeceapa a răspuns (pentru raMLesS):

Bravo, ai stil.

| GoldenZenith a răspuns:

Un avc in somn e ideal.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Prefer sa mor in picioare luptand decat sa fiu tarfa voastra clar, e bine pentru tine daca nu ma superi ca fac urat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca e sa mor prefer sa mor in felul meu luptand asa imi place sa mor.

| StrongHeart a răspuns:

Ceva sa nu simt durere, supradoza de morfina.

| CleanHeart a răspuns:

Dormind,
Ce-mi place mie sa fac cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In somn

| chuckmanson explică (pentru anonim_4396):

Sincer, eu aș prefera undeva în pădure, după vreo câteva sticluțe de vinlaughinglaughing

| Paul754880338 a răspuns:

Sugerezi vreo legatura cu sexul sau cu dragostea? De ce ai pus intrebarea aici?;-))

| chuckmanson explică (pentru Paul754880338):

Sigur, vreau să fac sex cu moartealaughing
Am vrut să o pun la conversații, dar am dat click din greșeală pe dragoste și sexlaughinglaughing

| ZyRRe a răspuns:

"Eu vreau să mor în patul meu, cu burta plină de vin și cu gura unei fete pe mădular."
~ Tyrion Lannister
big grin

| chuckmanson explică (pentru ZyRRe):

Moartea perfectă ce mai happy

| raMLesS a răspuns (pentru ZyRRe):

Asta cu gura pe madular vreau si eu

| tal4556 a răspuns:

Dublu suicid cu Dazai Osamu din bsd laughing

| KarinaLee6 a răspuns:

Împușcată în gât.
Mai exact, din cauza hemoragiei provocate de glonț, nu imediat după ce mă nimerește. Ceva asemănător cu moartea Amandei Young, din Saw III.
Așa văd eu moartea perfectă. happy

| chuckmanson explică (pentru KarinaLee6):

Bă, ăsta mi se pare unul dintre cele mai dureroase scenarii. Adică secundele dintre momentul în care glonțul te lovește și moarte ar fi un iad viu.

| KarinaLee6 a răspuns (pentru chuckmanson):

Nu m-am gândit la cât de dureros ar fi. Hm. Cred că ai amorți și ai începe să nu mai simți durerea, cel puțin pe final, din cauza faptului că nu mai e oxigenat cum trebuie creierul.

| Gabiițțaa a răspuns:

Mi ar plăcea sa nu mor, deloc laughing)