| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi să faci sex toată noaptea? Cu pauze, evident.
A încercat cineva?
Poate organismul/corpul să reziste?
Eu aș fi tentată să încerc într-o bună zi. big grin

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hai vii?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Teoretic ar putea, insa nu stiu cat de placut ar fi, sa se excite fata, dupa sa ia o pauza, apoi iar, apoi iar... Iar in cazul in care aceasta ar avea orgasm, sa zicem de vreo 3 ori, dupa... nu ii mai arde asa mult (in general) sa faca asta. Intervine si durerea.
Dar teoretic, se poate.

| Mosotti a răspuns:

Ar fi bine pentru unii si nu pentru altii, depinde de organism, de mai multe, altii si altele dupa 1-2 n umere se satura si nu mai simt nevoia si nu ar mai rezista, altii nu se satura nici dupa 7 numere.
Depinde si de distanta necesara intre numere ca sa mearga, tot de om depinde.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si vezi daca esti apta pentru a face sex toata noaptea.

| Sofer a răspuns:

Rezista. Încearcă.

| mastadont a răspuns:

Am avut multe nopți asemenea, e superb. Dar trebuie pauze în care să povestiți goi, să vă hidratați și să gustați câte ceva. Și să privești o femeie goală cum pregătește o gustare sau să umbli fără nici o grijă așa cum te-a lăsat Dumnezeu prin casă e un sentiment minunat în doi. Este posibil să reziști însă după primele 2 sau 3 numere pauzele vor deveni din ce în ce mai lungi.

| dragodana a răspuns (pentru mastadont):

Salut!
Ai mare dreptate in ceea ce spui.
E superb, dar epuizant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata rezista linistit. Baiatul are nevoie de cateva pastile de potenta extra.

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic, dar nici-o fata nu mi-a rezistat mai mult de 1.5 ore, ce-i drept si eu eram la zero dupa durata aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am făcut și am rezistat, a rezistat si ea, doar ca devenise foarte sensibilă in zona vaginului si au fost vreo 13 orgasme. Ea 6 si eu 7.

| Willis a răspuns:

Dacă îți place, ar fi mișto

| tup3u a răspuns:

Nici chiar toată noaptea, vreo 5-6 ore că a doua zi trebuia să mă duc la muncă, de fată nu știu ce să zic dar eu oricum ultimele două numere am rămas neterminat și am avut febră musculară o săptămână.

| Cristian84 a răspuns:

E posibil

| Amdr a răspuns:

Am 14 ani, dacă vrei putem încerca