| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui să arate o relație perfectă, în viziunea voastră? Detaliați. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O relație în care există respect, comunicare și prietenie.
În care oamenii stau împreună pentru că se simt bine unul cu altul, nu se ceartă ca proștii din nimicuri, nu se controlează reciproc etc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Om + robot = cea mai buna relatie. Intre oameni nu exista adevar autentic si apar probleme devreme sau tarziu

| corbulalbrosu a răspuns:

Perfectiunea in orice domeniu al activitatii umane, este privit in mod diferit de fiecare individ. NU exista o perfectiune... sablon. big grin

| Andreeush a răspuns:

O relație perfectă nu există, însă atâta timp cât există respect, comunicare și înțelegere totul e ok.

| Nemessys a răspuns:

Daca cauti perfectiunea intr-o relatie, o sa fii mereu nefericit.

| Bozgi200 a răspuns:

Nu exista relație perfectă. Toate au defecte. Dar daca o relație are iubire, respect, iertare și incredere, se poate considera perfectă

| Andrei_Poteras_1992 a răspuns:

Eu cu gagica mea