| Lonely13 a întrebat:

Cum ar trebui sa ii spun unui baiat ca il plac?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hey! sunt diferite modalitati de a vorbi cu el, de aceea exista internetul, daca esti mai timida, daca nu, intalniti-va si discutati, vezi ce parere are el despre tine si fa-ti cat de cat o idee! sau pur si simplu vorbiti seara ca atunci e cel mai frumoshee hee prin mesaje, mess si incerci printr-un joculet, cu intrebari si raspunsuri si e si distractiv! sper ca te-am ajutat

13 răspunsuri:
| AndreiDoMino a răspuns:

Cam asa: *** you! I like youbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct fara ascunzisuri, il bagi intr-un boschet si zici: boa i like you! ori te injura ori te saruta, oricare ar fi ai de castigat laughing. ACum serios, fara ascunzisuri e cel mai bine, dar vezi sa nu fi pe langa cineva, intr-un loc asa mai retras, bye

| Marry410 a răspuns:

Depinde daca si el te place, ce simte pentru tine..nu te duce asa direct sa-i spui ca apoi s-ar putea sa te ia la MISTO.Ai grija :*

Răspuns utilizator avertizat
| Sonia_7698 a răspuns:

Nu ar trebui sa ii spui. trebuie doar sa-i dai de inteles. si daca te place si el, va fi ceva happy