| Crazydyana a întrebat:

Cum ar trebui sa se masturbeze o fata? Dati si voi raspunsuri clare fara sa va bateti joc happy

Răspuns Câştigător
| Neviii a răspuns:

O fata ar trebui sa se masturbeze doar daca simte nevoia.In primul rand trebuie sa se gandeasca la ceva incitant iar mai apoi sa se joace incet cu clitorisul pana cand isi gaseste punctul in care ii place.Mai apoi vine de la sine.Cel mai important se nu se rupe de la acel gand care o face se se simta bine mai concret totul porneste din minte!

6 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Bună Diana happy.

O fată.păi băgând mână sau orice alt obiect în *****, pentru a se simţi bine happy.

| YouNoob a răspuns:

Cu manusi ca sa poata sa zica ca o face curat!

| Anonymous1247 a răspuns:

Tu nu ai altceva de făcut? Mai bine citește o carte...

| axwell15 a răspuns:

Ce intrebari de retardati.

| Dafq a răspuns:

Get a dildo

| gpssss a răspuns:

De preferat cu un mop