| TC3 a întrebat:

Cum arata fata perfecta pentru tine?

Răspuns Câştigător
| shotocan123 a răspuns:

Pai nu este nici o fata perfecta fiecare fata are defectele ei k toti oamenii in fn... pai ar avea parul brunet pielea bronzata complet ochii albastri intens sau verde intens green eye google cam asa ceva... bine proportionata adica 80 60 80 eu nu stiu adeptu curvelor de asta n am scris 90. sa fie o faya speciala sa fie in zodia rac pesti leu chiar

| francesca89 a răspuns (pentru shotocan123):

Wow ce bine m'ai descris laughing

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu există!
Nu sunt interesat de fete,( virgine), ci de femei.
Nu există femei perfecte.
francesca89, zice că ea este femeia perfectă.
Cred că m-aș certa foarte des cu ea, că nu vrea să facă o facultate.

| francesca89 a răspuns (pentru MMihai):

NU am spus ca sunt femeia perfecta! Nicidecum!
Baiatu' a spus ca'i plac fetele brunete,bronzate,cu ochii verzi sau albastri,atat,si zodia pesti, ceea ce sunt.

Iar de facultate ce vrei sa-ti spun? Nu am bani, parintii nu ma prea sustin.
Vreau sa lucrez!

| Picasso a răspuns:

Nimeni nu`i perfect!
fata perfecta hmmm yammy yammy.
bruneta sau shatena oki albastri sau caprui, nesuferita scorpie, greu de agatat (inabordabila) unicata in felul ei, cu simtzul umorului, si isteata, sa nu creada in superstitii (gen sa dea nu stiu cati pasi inapoi cand vede o pisica neagra), si sa fie fidela, sau daca e asa isteata incat nu pot afla eu, eee treaba ei! sa zambeasca si sa ma faca sa o privesc non-stop, sa ma provoace, sa fie shireata, un pic misterioasa, hmmm si de restul se ocupa Mosh Craciun!

| MaxiValau a răspuns:

(sunt baiat) Inalta, cu cv forme ( nu exagerat, nu prea mici), ochi albastrii, cu parul ondulat si brunet. big grin Pt tine cum ar arata?

| TC3 explică (pentru MaxiValau):

Pt mine. Sa fie inalta.cam 1.75, bruneta sau blonda, cu suvite sau fara, sa fie ondulat sau tuns in scari :X sa stie sa vb, nu cand deschide gura sa zica numai tampenii, sa se imbrace frumos si mai multe...da nu imi vin acum big grin

| MaxiValau a răspuns:

Si am uitat sa mentionez: piele bronzata (nu neagra sau alba), si sa nu fie d-aia fitoasa, dar nici una care sa nu vorbeasca cu nimeni

| Deaconescu_Vasile_1997 a răspuns:

Parul brunet, cu ochii căprui. Ten fin, serioasa timidă, să se lase greu. Curu bombat (curata igienică)