| MADALINA_3307 a întrebat:

Cum arata penisul unui baiat de 15 ani? laughing
Pe bune. Sunt curioasa. Nu radeti rolling on the floor
DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Hmm, are in jur de 13-15cm in erectie si arata la fel ca oricare alt penis (google it si imagineaza-ti ca e mai mic). Daca baietelul e neingrijit probabil penisul va parea mai mic datorita parului pubian imens.

19 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

E inalt, brunet cu ochii verzi si cu un zambet larg,

| Азбука a răspuns:

Cuminte.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Ai vazut cum sunt bicicletele ala mountain Bike? Ehh, n-are nici o legura cu asta... laughing

| Puppetzz a răspuns:

E imens laughing in jur de 40 cm... de la varsta aia incepe sa scada

| TabooR a răspuns:

Daca vrei iti pot face o poza sa iti trimit dar eu am 17laughing cu, cativa cm mai mare dar...

| cristiano9 a răspuns:

Depinde cat de dezvoltat e baiatu, daca e mai matur are peste 13 cm daca nu...

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns (pentru cristiano9):

Vre sami vazi penisul da acept pe mes paunbogdanvalentin

| oana_4978 a răspuns:

U ai minte in cap? scuze ca te intreb! laughing laughing laughing haica asta a fost buna...paiai 2 variante sa aflii 1: cauta-unu si uite-te in paltaloni si 2 : revino cu picioarele pe pamant laughing probabil arata in functie de cat e dansu de dezvoltat acum vb serios

| oana_4978 a răspuns:

Thereforyou esti tare bun raspuns laughing

| oana_4978 a răspuns:

Si tu puppetzz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un peshte
am ras
muhahahhaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vad un penis unui baiat de 12 ani

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

ITI ARAT EU PENISUL AM 13ANI DAMI ACEPT PE MES panbogdanvalentin

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti arat eu penisul am 13ani da-mi acept pe mes paunbogdanvalentin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumosule

| madapisicuta22 a răspuns:

Pai in primul rand... faza e ca la aceasta intrebare nu stiu sa raspund, de unde crezi u ca stim noi cum arata un penis de baiat de 15laughing uitate si uh pe redtube daca esti curioasa sincera eu nu stiu cum arata happy

| cryssa23 a răspuns:

Doamne muama ce intrebari puneti si voi fetelorlaughinglaughinglaughing pai draga mady de unde sa stim noi cum arata penisul unui baiat de 15 anilaughing du-te si uitate pe retube sau uitate la unu in pantalonilaughinglaughing si nu mai fi curioasa ca o sa mori repedelaughinglaughinglaughing rolling on the floor

| DjZaLo a răspuns:

Pai e mare are par

| mikutzul a răspuns:

Daca mi dai o funda o pun p penis si til arat big grin