| Anonimusdark20 a întrebat:

Cum aș putea agața o fată ușor și simplu?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva
conteaza
Aspectul fizic =atractia fizica =care determina un interes, tu daca nu determini un interes fata aia nu te va vrea ca iubit, interese pot fi si fianciare, dar astea nu sunt interese legate de atractie si de materialism

| Anonimusdark20 explică (pentru RAY):

Din tot ce mi-ai spus nu am înțeles nimic

| RAY a răspuns (pentru Anonimusdark20):

Logic ca nu ai inteles, daca intrebi cum sa agati o fata, pai ce fata e un peste

| Violleta2022 a răspuns:

Zambind, salutand si intreband-o ce mai face!

| mihai69 a răspuns:

Cu o undiță ai încercat?
Sau cu: scoci, prenadez, velcro, scaieți, un teanc de sute, un lanț gros de aur la gât și un Merțan decalotabil la scară etc?

| Hammurabi a răspuns (pentru mihai69):

laughing)) "decalotabil"
Bine punctat, man.

| Hammurabi a răspuns:

Îi dai cu bâta în cap și o cari în peșteră. laughing)))

| Uvox a răspuns (pentru Hammurabi):

Sunt curios, mai merge asa? Ca nu am mai incercat de ceva vreme happy

| Hammurabi a răspuns (pentru Uvox):

Cum să nu. Dacă deții know-how-ul necesar și o prinzi fără cască. laughing

| flixbuster a răspuns (pentru Hammurabi):

Asta mi-a adus aminte de o secventa din History of the World al lui Mel Brooks:

http://www.youtube.com/watch?v=bPnCqsNv9v4

| Hammurabi a răspuns (pentru flixbuster):

Exact. laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu există. Unii pot, altii nu pot. Nu iei nişte lectii si devii mascul feroce.

| Anonimusdark20 explică (pentru Necunoscut112):

Problema mea este că toate fetele mă resping din cauză că am bubițe pe față.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dar ca idee, dacă esti un bărbat inteligent, cu o carieră si niste studii frumoase, esti inalt, te imbraci decent (nu ca un papiţoi, cum fac mulţi băieţi), eşti ingrijit, ai încredere in tine... Ai şanse dacă nu, trebuie să te orientezi către niste fete de nasul tău.

| Necunoscut112 a răspuns:

Stiu ca va suna aiurea, dar cred ca ar trebui sa mergi la dermatolog, sa găsească care e problema, ca acest simptom poate ascunde chestii si mai nasoale. Dacă te referi la acnee, la fel, tot e nevoie de dermatolog.

| mont a răspuns:

In primul rand ai nevoie de bani, apoi de lucruri scumpe si ceva bancuri, sa fi un tip vesel, din astea.

| Uvox a răspuns:

E un joc in doi, contează si partenera. Pentru unele nu ai nevoie de nicio pregătire specifica. Pentru altele ai putine spre nicio șansă.

| Romanul86 a răspuns:

Ușor și simplu poți să abordezi o fată dacă ea te cunoaște bine știe cine ești și cum te duce capul adică dacă fata e vecină cu tine sau este colegă de clasă sau de la muncă.

| Arakiss a răspuns:

Daca intrebi inseamna ca nu poti.
Asta tine de talent ca la muzica.