| anonymus005249 a întrebat:

Cum as putea convinge un prieten sa ne masturbam amândoi si sa ne uitam la un film porno sau ceva?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai daca ajungi sa trebuie sa-l convingi nu e okey, daca si el vrea si a-ti fi pe aceiasi lungime de unda, ar vrea si el ca si tine asa de la sine, si daca i-ai zice, ar fi zis repede da.
Oricum ideea nu e rea, e misto.

| Sofer a răspuns:

Spune-i ca ai o fantezie ce vrei sa o faci cu el.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Propune-i sa va uitati amandoi la un film erotic sau chiar porno. Inainte intreaba-l daca el se uita la asa ceva. Daca sunteti prieteni nu ar trebui sa fe ceva deoasebit aceasta intrebare.

| SarmauaOparita a răspuns:

Daca sunteti 2 baieti ucidete rogute daca e o fata si un baiat propune-i direct sex daca sunteti 2 fete vreau si eu video.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru SarmauaOparita):

Inainte de a arata cat de homofob esti, ar trebui sa parasesti acest site. Stii ca pentru indemnarea la sinucidere pe internet a fost judecat penal un barbat?

| SarmauaOparita a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Du te spala te uai jigosule

| DorianMinerul1 a răspuns:

Doar spune-i ca esti gay si te uiti la riverdale

| KingDogo a răspuns:

Ușor spune-i că-i dai bani sau îl ameninți că mă-sa e curvă și o dai la poliție