| baietsel2012 a întrebat:

Cum as putea face rost de radasca unde se gasesc?

4 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Dc? vrei sa i bagi radasca zdrobita lu matha-n pahar s.o exciti?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar pentru ce-ti trebuie goanga aia urâtă?

| fancullo a răspuns:

Uite sezonul radastelor e pe sfarsite, dar daca tot vrei sa faci rost de una mergi seara cand aproape e noapte, pe la 8 si... intr'un camp de porumb, undeva unde sa fie aer ft curat.si te asigur eu ca o sa gasesti, si daca vrei sa prinzi una, trebuie sa o lovesti cu ceva astfel incat sa cada la pamand si de acolo o prinzi cu un borcan ceva (Nu te iau la misto, e pe bune) eu asa am facut...doar ca mie imi trebuia ca suvenir big grin Si am vopsit'o cu oja big grin Bafta. funda?

| AlliCeAntrax1 a răspuns:

Din moment ce ai postat asta la "dragoste & sex", iti dai seama la ce ne-ai facut sa ne gandim, nu?