| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa am o relatie fara ca parinti sa stie

9 răspunsuri:
| imiplacemov a răspuns:

Pur si simplu nu le spui. Care sa fie problema?
Dar de ce nu ai vrea sa afle?

| Crestian a răspuns:

Pai incearca sa nu afle si nu iesiti cand sunt parinti prin preajmabig grin

| liveincolors a răspuns:

E cam greu, pentru ca asa mereu stai cu frica in san sa nu te descopere.
Daca parintii sunt mai intelegatori, poti sa le explici ca iti place cineva si ai vrea sa aveti o relatie (dar sa nu se ajunga la altele).

| PinkAngel_1883 a răspuns:

Simplu.nu le spuilaughing

| Madeleine94 a răspuns:

Iesi p ascuns l intalnirile cu el/ea

| MidnightLady a răspuns:

Nu poti. Sa nu crezi ca daca parintii nu-ti spun tie tot ce stiu despre tine, inseamna ca ei chiar nu stiu. Vor afla oricum. Asta daca ai parinti carora sa le pese de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu grija si cu atentie.

| nobody_9468 a răspuns:

Se afla oricum!
Am fost cu unul din scoala, eu bine bazata ca diriga si mama nu stie nimic.Cand peste ceva timp se da mama de gol ca stia de el, dar a vrut sa'mi lase impresia ca nu stie.Imi venea sa mor, chestia este ca mi-a zis peste 3 luni dupa ce aflase, cand totul era terminat intre noi(din pacate). Deci ai grija, daca vei face asta!

Bafta.

| alynutza_1427 a răspuns:

Cati ani ai?!