| AnnUshcA a întrebat:

Cum as putea sa atrag un baiat mai mult prin cuvinte ca e la distanta?

Răspuns Câştigător
| Uca_1100 a răspuns:

Eu zic ca nu tu trebuie sa atragi baiatul, ci el pe tine la cat esti de frumoasa daca tu esti cea din poza tongue

Incearca sa ii dai de inteles ca il placi asta constand in complimente (spune-i ca iti place cum se imbraca, ca iti place cum arata cand isi face freza sau spune-i direct ca il consider dragut si asteapta sa vezi ce iti va raspunde:p ), daca si el continua cu complimentele si se da la tine, inseamna ca ai pus-o de o combinatie laughing

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Daca nu va vedeti fata-in-fata nu puteti infiripa o relatie.

| bOse a răspuns:

Da-i de inteleg ca il placi.