| sadboc a întrebat:

Cum as putea sa fiu mai atractiv, sa ma placa fetele?

12 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Incearca sa fi natural.
Aranjeaza-te putin si poarta haine elegante dar mai ales fi un gentelmen.

| RAY a răspuns:

Cum arati in prezent? Te placi? Ce nu iti place la tine? Ce ai schimba?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai răspunsul. Să fii. Este suficient atât.

| Sofer a răspuns:

Tunsoare mișto și haine mișto de firma. Și sa nu uitam mașina care sa le impresioneze.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sofer):

Degeaba, multe se uită si la caracter.

| Sara123434 a răspuns (pentru Sofer):

Nu trebuie sa aiba haine de firma sa impresioneze laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, asa este, d-astea sunt femeile in palpitatii dupa Dani Mocanu si Jador. Au caracter bun: laudarosi, prieteni cu lumea infractionala, scandaluri. misoginism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa mușchii lui Dorian Popa dacă nu-ți permiti Lamborghiniul lui Tzanca Uragan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carismă (dacă nu o ai nativă, încearcă s-o dobândești), aspect fizic plăcut, îngrijit; siguranță de sine, bun simț, cultură generală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai avut norocul la gene bune nu ai ce sa faci! Da, poti merge la sala sau asa, dar daca fata nu te ajuta nu poti face nimic, poate doar sa gasesti una urata(asta daca esti si tu urat, ceea ce nu stiu).

| Pantagruel a răspuns:

Pro tip: fii sigur pe tine atunci cand vorbesti cu o fata.

| Sara123434 a răspuns:

Nu trebuie sa ai haine de firma sa impresionezi, nu asculta prostiile astea. eu ca fata, iti recomand sa fii natural, fii dragut cu fetele, nu fii badaran sa pui mana pe ele de aiurea, fa le avansuri subtile, spune le ca sunt frumoase si ingrijeste-te, succes happy